Lektury

Weź udział w #HRSzczecin

Jeśli jesteś szefem, właścicielem firmy, HR-owcem, szkoleniowcem, coachem lub po prostu interesujesz się tematyką personalną nie możesz przegapić trzeciej już edycji #HRSzczecin, jedynej konferencji na Pomorzu Zachodnim poświęconej zagadnieniom kapitału ludzkiego, która odbędzie się 21 maja w Hotelu Radisson.

 

Konferencja jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy dla wszystkich tych, którym zależy na budowaniu zaangażowanych i zmotywowanych zespołów, a także tych, którzy chcą nadążyć za najnowszymi trendami na rynku HR. Poruszane zagadnienia koncentrować się będąwokół aktualnej sytuacji na rynku pracy – zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracownika. Zaproszeni eksperci będą próbować odpowiedzieć na pytanie, dlaczegorzetelny i solidny pracodawca to najlepszy benefit, dzięki któremu możliwy jest rozwój organizacji i jej pracowników.

 

-          Zdajemy sobie sprawę z tego, że pracodawca może czuć się trochę nieco zagubiony na współczesnym rynku pracy. Konkurencja w walce o pracownika jest naprawdę duża, a i oczekiwania pracobiorców dotyczące dobrego wynagrodzenia i benefitów mocno sprecyzowane. Podczas naszej konferencji będziemy starali się odpowiedzieć na pytanie jak zadbać o pracownika, by chciał właśnie w naszej firmie zapuścić korzenie – tłumaczy Katarzyna Opiekulska, Dyrektor Zarządzająca LSJ HR Group.

 

Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się m.in. jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi, jakimi argumentami się posługiwać, aby nie wywoływać w zespole strachu, tylko pobudzić i motywować go do działania, czym jest idea nowego typu przedsiębiorcy,  jaka jest rola HR w obliczu transformacji cyfrowej, czy też jak zarzadzać zespołami polsko-ukraińskimi.

 

- Można śmiało powiedzieć, że 21 maja Szczecin ponownie stanie się HR-ową stolicą Polski. Bez wątpienia będzie jak zwykle bardzo merytorycznie. Do każdej edycji #HRSzczecin zapraszamy prelegentów-ekspertów, od których faktycznie można się czegoś nauczyć, zainspirować się, którzy chcą się podzielić wartościową wiedzą. Stawiamy na osoby, które łączą kompleksowość wiedzy wraz z umiejętnościami erudycyjnymi i dużą energią, aby treści były przekazywane w najlepszy możliwy dla odbiorców sposób. Uczestnicy chwalą nas właśnie za poziom i umiejętność przekazywania trudnych tematów w sposób wyjątkowo przystępny. W naszych działaniach kładziemy ogromny nacisk na merytorykę. Chcemy, by uczestnik dostał to, po co przyszedł – jakość i wiedzę. – dodaje Katarzyna Opiekulska.

 

Niekwestionowaną gwiazdą #HRSzczecin 2019 będzie profesor Jerzy Bralczyk, który opowie o tym, jak komunikować wartości oraz jak ich używać w argumentacji. Na scenie pojawią się także m.in.: Anna Macnar, CEO w HRM Institute, Krzysztof Hillar, trener komunikacji w biznesie,  Maciej Noga założyciel portalu Pracuj.pl, Natalia Suska, CEO of NEUROHM, Monika Sielicka, Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o., Marzena Budziszewska, HR Manager CEE w De Lage Landen Leasing Polska SA. Wydarzenie po raz trzeci poprowadzi popularna prezenterka, Beata Tadla.

 

Termin: 21 maja 2019

Miejsce: Hotel Radisson Blu

Bilety: hrszczecin.pl

Cena: 349 zł (w cenie przerwa kawowa, lunch, materiały konferencyjne)

 

 

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie