Szkolenia

Wyjątkowa konferencja w Szczecinie, czyli #HRSzczecin 2019

To wydarzenie dedykowane jest nie tylko HR-owcom, ale także właścicielom firm, menadżerom, wszystkim tym, którzy zarządzają zespołami. #HRSzczecin to jak zwykle potężna dawka merytorycznej wiedzy. Co jest trendem, a co tylko chwilową modą? Jak poruszać się na obecnym, trudnym rynku pracy, jak zarządzać zespołami w nowoczesny sposób? Jak odpowiednio zadbać o kapitał ludzki w swojej firmie? To kluczowe pytania, na które muszą sobie odpowiedzieć przedsiębiorcy, chcący odnieść długofalowy sukces. Do tego będą przekonywać zarówno organizatorzy, jak i prelegenci. Poruszane zagadnienia koncentrować się będą wokół aktualnej sytuacji na rynku pracy – zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracownika.

#HRSzczecin już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń, na których warto być. Jak zawsze, organizowana późną wiosną, przyciąga tłumy chętnych wiedzy. Biorą w niej udział mieszkańcy Pomorza, ale do Szczecina zjeżdżają się też uczestnicy z całego kraju.

- Można śmiało powiedzieć, że 21 maja Szczecin ponownie stanie się HR-ową stolicą Polski. Bez wątpienia będzie jak zwykle bardzo merytorycznie. Do każdej edycji #HRSzczecin zapraszamy prelegentów-ekspertów, od których faktycznie można się czegoś nauczyć, zainspirować się, którzy chcą podzielić się wartościową wiedzą. Stawiamy na osoby, które łączą kompleksowość wiedzy wraz z umiejętnościami erudycyjnymi i dużą energią, aby treści były przekazywane w najlepszy możliwy dla odbiorców sposób. Uczestnicy chwalą nas właśnie za poziom i umiejętność przekazywania trudnych tematów w sposób wyjątkowo przystępny. W naszych działaniach kładziemy ogromny nacisk na merytorykę. Chcemy, by uczestnik dostał to, po co przyszedł – jakość i wiedzę. – mówi Katarzyna Opiekulska, dyrektor zarządzająca LSJ HR Group.

Specjalnie dobrani prelegenci, każdy z nich specjalizujący się w innym obszarze, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą w przystępny sposób. - To eksperci, liderzy opinii, znani w całej Polsce specjaliści w swoich dziedzinach. Będą poruszać różne tematy, ale wszystkie będą oscylować wokół rynku pracy, polityki personalnej, dbania o kapitał ludzki, czy też nowych trendów HR. – mówi Aleksandra Kowalczykowska, PR&Marketing Manager LSJ HRGroup.

Profesor Jerzy Bralczyk wskaże, jak mówić o wartościach. Anna Macnar (CEO w HRM Institute) udowodni, że bez mocnej marki pracodawcy i strategii employer brandingowej trudno prowadzić konkurencyjny biznes. Natalia Suska (CEO of NEUROHM) zaprezentuje innowacyjne metody neuromarketingowe przydatne w komunikacji z pracownikami. Dominika Komorowska (autorka Akademii Lidera) podpowie, jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi, a Marci  Borowski (Operations Manager w LSJ) wskaże jak budować dobrze działające zespołu polsko-ukraińskie. Na scenie pojawią się także Krzysztof Hillar (trener komunikacji w biznesie), Monika Sielicka-Hamala (Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o.), Marzena Budziszewska (HR Manager CEE in De Lage Landen Leasing Polska SA.) oraz Maciej Noga (założyciel portalu Pracuj.pl). Konferencję po raz trezci poprowadzi popularna prezenterka, Beata Tadla.

- Wydarzenie można polecić każdemu, kto zarządza zespołami i chce się dowiedzieć, jak robić to lepiej, skuteczniej, efektywniej. – tłumaczy Aleksandra Kowalczykowska. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w #HRSzczecin 2019.

Termin: 21 maja 2019
Miejsce: Hotel Radisson Blu
Bilety: hrszczecin.pl

Cena: 349 zł (w cenie przerwa kawowa, lunch, materiały konferencyjne)

Partnerzy HR Szczecin 2019

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie