Lektury

Ebook dla osób, które chcą być lepszymi liderami

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy, ale na pewno nie ostatni ebook LSJ! W publkacji postanowiliśmy zawrzeć to, co najważniejsze z punktu widzenia lidera, menedżera, osoby zarządzającej zespołem.

Poruszone w ebooku tematy to także te aspkety, z którymi najczęściej spotykają się nasi konsultanci podczas realizacji projektów szkoleniowo-doradczych. Jest więc mowa o problemach z komunikacją, z motywowaniem zespołu, a także z zarządzaniem organizacją.

Autorami lub współautorami wszystkich artykułów są osoby, które znają codzienność LSJ HR Group, doskonale wiedzą jak działamy, jakie projekty realizujemy, w jaki sposób pomagamy przedsiębiorcom z regionu. Dziękujemy Annie Guzik, Aleksandrze Kowalczykowskiej, Dominice Komorowskiej, Pawłowi Drągowi i Krzysztofowi Kowalskiemu, a także wszystkim pozostałym, którzy podzielili się wiedzą w wypowiedziach.

Mamy nadzieję, że znajdziecie w lekturze naszego ebooka pomysł na rozwiązanie problemów, z którymi boryka się wielu menedżerów. A jeśli nie, koniecznie skontaktujcie się z nami: +48 510 034 350, j.siemiatkowska@lsj.pl. Nie zostawimy Was bez naszego wsparcia.

Tymczasem zapraszamy do lektury!


POBIERZ EBOOK LSJ

 

Dla tych z Was, którzy chcieliby podzielić się z nami spostrzeżeniami na temat problemów, z którymi borykają się liderzy i zespoły, przygotowaliśmy krótki formularz. Jego wypełnienie jest całkowicie dobrowolne: https://bit.ly/3c23R9q

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie