Wydarzenie

Podbijamy rynek lubuski!

Podobno kto się nie rozwija, ten się cofa. A ponieważ, zespół LSJ nie lubi i nie chce się cofać, postanowiliśmy podbić lubuski rynek HR! Sprawdźcie, kogo szukamy do tworzenia gorzowskiego oddziału.

Nasz zespół tworzą ludzie ambitni, dla których pasją jest HR oraz budowanie trwałych relacji. W zamian za zaangażowanie i skuteczność w działaniu dostają możliwość rozwijania swojego potencjału, ciekawe zadania, wsparcie całego zespołu, od rekruterów, przez szkoleniowców, po marketingowców,  a także atmosferę, której daleko do biurokratycznej atmosfery korpo.

Poszukujemy zarówno koordynatora, jak i rekruterów, czy pracowników administracyjnych. Czego oczekujemy? Wszystko zależy od stanowiska...

Od koordynatora oczekujemy wykształcenia wyższego w kierunku HR, psychologii lub pokrewnego, doświadczenia na podobnym stanowisku, dobrej znajomości języka angielskiego, bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku pracy, mocno rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, doskonałej organizacji pracy i samodzielności w zakresie realizacji zadań, czy też doświadczenia w prowadzeniu rozmów handlowych B2B.

Natomiast pracownik administracyjny powinien mieć wykształcenie wyższe, wiedzę z zakresu zatrudnienia, legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, biegle władać językiem ukraińskim, rosyjskim i polskim, być mistrzem organizacji i odnajdywać się w gąszczu dokumentów, a także działać szybko i pod presją czasu.

Koniecznie zajrzyjcie do zakładki Oferty pracy i sprawdźcie, czy chcecie dołączyć do naszego teamu, czyli do #LSJ #poprostuskuteczni.

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie