Wydarzenie

Zespół LSJ wspiera Franka

Zespół LSJ HR Group włączył się w akcję zbiórki pieniędzy na terapię genową w walce z SMA małego szczecinianina, siedmiomiesięcznego Frananka Kępy. Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie od naszego klienta firmy MOMOX, do udzialu w #gaszynchallenge.

Na czym polega akcja?

Nominowani są zobligowani do wykonania 10 pompek/przysiadów, nagrania filmu i umieszczenia go na swojej stronie. Jes?li wykonaja? zadanie wpłacaja? po 5 zł od osoby, jes?li nie wykonaja? to 10 zł na konto Franka www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek. Zasady są więc bardzo proste, dlatego nie obawiamy się o nominowanych przez nas: KK Wind Solutions Polska, AUTODOC Logistics Sp. z o.o. oraz OLX Polska.

Po co to robimy?

Po pierwsze dlatego, że lubimy pomagać. Po drugie zaś dlatego, że rodzicie Franka naprawdę potrezbują wsparcia. Ich syn cierpi na SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni, czyli ciężką chorobę charakteryzująca się postępującym osłabieniem mięśni oraz hipotonią będącą wynikiem zwyrodnienia i utraty dolnego neuronu ruchowego w rdzeniu kręgowym i jądra w pniu mózgu. Szansą na wyzdrowienie chłopca jest terapia genowa kosztująca prawie 10 milionów złotych. Jest dostępna tylko w USA.

Jeśli więc kilka złotych wpłacone od każdego z nas i zachęcenie do takiej samej zbiórki naszych klientów może wesprzeć tę rodzinę, nie będziemy bierni!

 

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie