Szkolenia

Legalizacja pracy obcokrajowców - webinar

Jak aktualnie wygląda zatrudnienie pracowników z zagranicy? Z jakimi przepisami powinien być zaznajomiony pracodawca? Jakie są konsekwencje nielegalnych działań? O tym wszystkim będzie mowa podczas webinaru. Swoją wiedzą i doświadczeniem z członkiniami oraz członkami Izby podzieli się ekspertka z LSJ HR Group.

 
Kiedy? 05.05.2021, godz. 10:00
Jak zarejestować chęć udziału?  https://bit.ly/3nlZnB9
Gdzie odbędzie się szkolenie? Spotkanie on-line


Podczas webinaru przedstawione zostaną najważniejsze kwestie związane z zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce. Będzie więc mowa o:
- weryfikacji przebiegu dotychczasowej legalizacji pobytu i pracy cudzoziemca,
- najważniejszych ustawach, z zapisów których należy korzystać,
- zmianach przepisów czasowych związanych z zapisami tarcz, a także prognozach zmian w 2022,
- odmiennym podejściu w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę, a umowę zlecenie,
- konsekwencjach nielegalnych działań dla pracodawcy i dla pracownika.

Webinar poprowadzi Mercedes Gorajska, manager działu rekrutacji cudzoziemców, od ponad trzech lat pracująca w LSJ HR Group. W swojej pracy odpowiedzialna za nadzorowanie oraz koordynowanie wszystkich etapów rekrutacji. Specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z legalizacją pobytu oraz pracy cudzoziemców w Polsce. Weryfikuje poprawność oceny możliwości podjęcia przez cudzoziemców pracy, bierze udział w szkoleniu pracowników, a także doradza w tym zakresie Klientom. Prywatnie zakochana w swoim psie – Gacku. Od wielu lat fanka Harry`ego Pottera, którego obcojęzyczne wydania kolekcjonuje.

 

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WEBINARZE

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie