Wydarzenie

My wiemy, że #JestPracaWRegionie

Nasza agencja wzięła udział w kampanii #JestPracawRegionie, której celem jest wsparcie osób poszukujących pracy poprzez zaprezentowanie polecanych pracodawców ze Szczecina i regionu zachodniopomorskiego.

W filmie prezentującym LSJ HR Group Katarzyna Opiekulska-Sozańska, Marta Cichecka oraz Aleksandra Pankratow opowiadają o tym, w jaki sposób wspieramy kandydatów i pracodawców w znalezieniu drogi do siebie. Mówią o o tym, na jakie stanowiska rekrutujemy, w czym się specjalizujemy, a także co poza rekrutacją oferujemy pracodawcom.

Kampania #JestPracawRegionie wspiera nie tylko kandydatów, ale i regionalnych pracodawców w skutecznym dotarciu do potencjalnych pracowników, poprzez promocję oferty zatrudnieniowej oraz wizerunku pracodawcy. Realizowana jest przez Polską Fundację Społeczeństwa Obywatelskiego, organizującą od 12 lat największe i najbardziej rozpoznawalne Targi Pracy w regionie. Pomysł na kampanię powstał, gdy okazało się, że restrykcje związane z pandemią uniemożliwiają zorganizowanie dwóch edycji targów.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video :)

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie