Wydarzenie

W nowym starym miejscu

Od poniedziałku, 16 sierpnia dział pracy tymczasowej, zatrudnienia cudzoziemców oraz kadr i płac zastaniecie w siedzibie głównej naszej agencji, przy ul. Celnej 1 w Szczecinie, a nie jak wcześniej przy Al. Niepodległości 22.

Zmiany miejsca pracy doświadczyli jednak niemal wszyscy pracownicy LSJ. W swoich dotychczasowych biurach pozostały tylko dwa zespoły: projektów rozwojowych oraz księgowości.

Jak to się stało? Otóż właściciele agencji postanowili, że nadszedł czas na połączenie zespołów, które dotychczas dzieliła rzeka Odra. Dlatego przygotowali dużą powierzchnię na II piętrze, do której w weekend przeprowadzili się członkowie zespołów rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, zatrudnienia cudzoziemców oraz marketingu. Na III piętrze od poniedziałku można natomiast zastać zespoły kadr i płac, projektów rozwojowych oraz księgowości.

Ponieważ zmiana ta jest niezwykle istotna dla działania agencji, a właściciele marzyli o jej realizacji od jakiegoś czasu, pierwszy dzień w nowych okolicznościach został uhonorowany specjalną oprawą. Był więc speech, był tort i symboliczna lampka szampana. Były oklaski, uśmiechy i wspólna celebracja.

A dziś, w trzecim dniu tej zmiany, coraz szerzej uśmiechamy się na widok nowych starych koleżanek i kolegów, których mijamy na korytarzu. Coraz śmielej zaglądamy do swoich gabinetów. Coraz lepiej czujemy się w nowym miejscu.

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie