Wydarzenie

Zrobione w Szczecinie

To dla nas wielkie wyróżnienie i wielka duma. Znaleźliśmy się w bardzo prestiżowym gronie firm, które aktywnie budują i promują nasze miasto. Nasze działanie to na co dzień tworzenie szczecińskiego rynku pracy. Czujemy się docenieni i jest to na pewno kolejny miły impuls do dalszego działania. Certyfikat „Zrobione w Szczecinie” przyznawany jest produktom i usługom, które działają lokalnie, promują Szczecin i wyróżniają się najwyższą jakością.
  
Działamy w Szczecinie, kochamy nasze miasto. Takie wyróżnienie pokazuje, że nasza praca jest zauważana i doceniana, a to jest zawsze miłe i motywujące. Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla szczecińskich firm. Budujemy więc nasze miasto i lokalną gospodarkę. To ważne i odpowiedzialne zadanie, bo w czasach rynku pracownika każde ręce gotowe i chętne do pracy są na wagę złota. Lokalni pracodawcy mają coraz większe oczekiwania kadrowe. Rozwijają się, chcą zatrudniać kolejnych pracowników, a naszą misją jest sprostanie ich oczekiwaniom. Cieszy nas, że Szczecin staje się miastem, które coraz więcej osób wybiera jako swoją przestrzeń do życia i rozwoju zawodowego. 
 
Certyfikaty „Zrobione w Szczecinie” zostały przyznane już piąty raz. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 17 listopada w szczecińskiej Willi Lentza.
 
Poza LSJ HR Group wyróżnienie w kategorii usługi otrzymało jeszcze 9 szczecińskich firm. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie