Wydarzenie

O trudnych czasach dla biznesu w praktyce

Już 25 maja w Hotelu Courtyard by Marriott Szczecin odbędzie się konferencja Szczecin Biznes & HR, podczas której wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami m.in. Maria Rotkiel, Szymon Kudła, Bogdan Sosnowski i Dariusz Zarzecki.  – Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy w ostatnim czasie mieli wiele powodów do zmartwień. Najpierw dwa lata pandemii, teraz wojna w Ukrainie, a w międzyczasie rewolucje podatkowe i wzrost inflacji. Nasze wydarzenie przyciągnie do Szczecina największych gospodarczych ekspertów w Polsce. To będzie okazja, by dowiedzieć się jak wyjść z kryzysu, jak lepiej prowadzić firmę w trudnych czasach i jak być odpornym na te wszystkie zawirowania gospodarcze – zapowiada Katarzyna Opiekulska – Sozańska, organizatorka Szczecin Biznes & HR.

Doskonali eksperci do dyspozycji szczecińskich przedsiębiorców

        Konferencja Szczecin Biznes & HR to wydarzenie skupiające uczestników na wymianie doświadczeń, na wiedzy, która znalazła zastosowanie w praktyce oraz na merytorycznych wystąpieniach wyjątkowych ekspertów. – Zaprosiliśmy prelegentów, którzy poza rozpoznawalnym nazwiskiem, mogą się poszczycić empirycznym doświadczeniem we wdrażaniu  rozwiązań i narzędzi, usprawniających proces zarządzania zespołem – podkreśla Katarzyna Opiekulska-Sozańska, organizator i dyrektor LSJ HR Group. – Maria Rotkiel opowie o tym, czego uczy nas kryzys. Bogdan Sosnowski doradzi, jak rozwijać kompetencje pracowników, aby nadążali za zachodzącymi zmianami. Szymon Kudła wskaże, jak radzić sobie z nieprzewidzianymi trudnościami. A to zaledwie część zaproponowanych tematów.

    Podczas wydarzenia będzie również mowa o zmianie relacji pomiędzy HR, a liderami oraz pomiędzy liderami, a pracownikami. Roman Borecki zwróci uwagę na to, dlaczego tak trudno jest HR biznes partnerom zaistnieć w organizacjach i co można zrobić, żeby ułatwić im wpływ na realizację celów strategicznych firmy. Z kolei Dariusz Zarzecki poruszy temat problemów wywołanych pandemią i wojną na Ukrainie, które budzą obawy, że spełnią się najczarniejsze scenariusze recesyjne.

  - Postanowiłam zorganizować kolejną edycję naszego wydarzenia, tym razem w rozszerzonej formule, bo po rozmowach z przedsiębiorcami doszłam do wniosku, że brakuje nam okazji do spotkań. Networking to jest coś, co poszerza nasze horyzonty, pozwala na nawiązywanie relacji i wymianę doświadczeń. Pandemia zamknęła nas w domach, a potem przeniosła relacje do sfery wirtualnej. Dzisiaj mówimy temu wyraźne stop! Zapraszamy na konferencję na której będziemy rozmawiali, uśmiechali się do siebie i wymieniali wizytówkami jeżeli będzie taka chęć i potrzeba – dodaje Katarzyna Opiekulska – Sozańska.

 Kogo zapraszamy na Szczecin Biznes & HR?

Wydarzenie jest kontynuacją #HRSzczecin, projektu realizowanego od roku 2017 przez LSJ HR Group. Jego adresatami są osoby zarządzające zespołami, bez względu na ich wielkość oraz branżę.

    - Ponieważ zmieniła się rzeczywistość, w której funkcjonuje biznes, postanowiliśmy przeformułować ideę i zbliżyć ją do aktualnych  potrzeb przedsiębiorców z regionu. Wraz z tym działaniem zdecydowaliśmy się również odświeżyć nazwę. W tym roku zapraszamy więc na Szczecin Biznes & HR. Obiecujemy wysoką jakość wystąpień, wartościowy networking oraz miło spędzony czas, czyli wszystko to, do czego już przyzwyczailiśmy uczestników wydarzenia.

Na stronie https://biznes-hr.pl opublikowano szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, prelegentów i tematów wystąpień. Tam też znajduje się link do platformy umożliwiającej zakup biletu. 

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie