Wydarzenie

Szczecińskie Spotkania HR-owe, już 21.09.2022 r.!

Szczecińskie Spotkania HR-owe, które organizujemy po raz III, zbliżają się wielkimi krokami. Wydarzenie przyciągające środowisko osób zarządzających biznesami i całe działy HR, jak zawsze, poświęcone będzie wymianie doświadczeń i poszerzaniu wiedzy. Jakie tematy poruszymy w tej edycji? 

Analiza sytuacji na rynku pracy obecnie, wynagrodzenia i dodatkowe benefity, kluczowe kompetencje pracowników, praca hybrydowa, dane statystyczne, raporty, czynniki gospodarcze, dane makroekonomiczne – to zagadnienia, które zmieniają się na bieżąco, ale mają kluczowy wpływ na organizację – to główne tematy wydarzenia! 
Skupimy się m.in. na kadrze menadżerskiej najniższego szczebla i jej wartości dla firmy - co zrobić, by mieć pewność, że dobrze sprawują swoją funkcję? Czy awans i gratyfikacja finansowa to wystarczające czynniki do osiągnięcia sukcesu i jaka jest rola HR-u w kreowaniu środowiska sprzyjającemu rozwojowi menedżmentu. 
Wszyscy też będziemy mieli okazję posłuchać o nowej roli ubezpieczeń na życie w benefitach - jak dobry produkt może zwiększać lojalność pracowników, o czym opowie przedstawiciel naszego Partnera Wydarzenia - Prudential Polska. 
I niemal na koniec - największy kąsek - zaprezentowany zostanie opracowany przez specjalistów LSJ HR Group Raport Płacowy Blue Collar, który w dalszej części stanie się zalążkiem do dyskusji: gdzie jest limit w płacach, a gdzie przysłowiowy 'sufit' przedsiębiorstw? Czy inflacja, wojna i prognozowany kryzys gospodarczy będą miały wpływ na zahamowanie płac - o tym porozmawiamy z ekspertami z branży HR, ale też przedstawicielami środowiska naukowego, m.in.  dr hab. prof. ZPSB Anetą Zelek. 

Zapraszamy serdecznie do rejestracji na wydarzenie - ilość miejsc ograniczona! Aby dokonać bezpłatnej rejestracji, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: konferencja@lsj.pl, podając imiona i nazwiska oraz stanowiska osób, które deklarują chęć udziału. 

Szczecińskie Spotkania HR-owe
termin: 21.09.2022 r. (środa)
godzina: 17:00
miejsce:
Hanza Tower, al. Wyzwolenia 50, Szczecin
Wejście Główne (od parkingu Fala)
5 piętro, sala nr 3


Agenda spotkania: 

17.00 – 17.10             Powitanie gości

                                      Wystąpienie Katarzyny Opiekulskiej – Sozańskiej,  Dyrektor  Zarządzającej LSJ  HR Group

17.10 – 17.40             Menadżerowie najniższego szczebla. Jaka jest ich wartość dla firmy i czy na pewno są przygotowani do roli lidera? - Adam Walczak, Head of Reliability Centered Maintenance, Vestas

Prelekcja w formie dyskusji o tym, jaką wartość do firmy mogą wnieść menadżerowie niższego szczebla i co zrobić, aby mieć pewność, że dobrze sprawują swoją funkcję. Zastanowimy się m.in. nad tym, czy awans i gratyfikacja finansowa to czynniki wystarczające do uzyskania oczekiwanych efektów i jaka jest rola HR-u w kreowaniu środowiska sprzyjającego rozwojowi kadry menadżerskiej.

17.40 – 18.10             Wystąpienie partnera wydarzenia: „Ubezpieczenie na życie i zdrowie jako element polityki socjalnej firmy wzmacnijący lojalność pracowników"

                                      Radek Kaczmarczyk, z wykształcenia prawnik, regionalny trener Pru

18.10 – 18.40             Raport Blue Collar, prezentacja raportu płacowego

                                      Maria Skowrońska, Manager Operacyjny LSJ HR Group 

18.40 – 19.20             Panel dyskusyjny: "Czy limit płac istnieje? Oczekiwania pracowników vs. możliwości pracodawców w kontekście sytuacji polityczno-gospodarczej".
                                       - z udziałem specjalistów, m.in. dr hab. prof. ZPSB Anetą Zelek

19.20 – 20:30             Networking, poczęstunek

                                                                                    

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie