Wydarzenie

Szczecińskie spotkania HR-owe - V. edycja przed nami!

Z przyjemnością informujemy, że już 28 marca w Szczecinie odbędzie się kolejne spotkanie dla środowiska HR, noszące tytuł "Szczecińskie spotkania HR-owe". Tym razem tematem przewodnim będzie automatyzacja procesów HR, ale porozmawiamy też o roli HR, która w kryzysie staje się coraz bardziej istotna w biznesie.

Jest to już piąta edycja "Szczecińskich spotkań HR-owych", które organizuje LSJ HR Group, jedna z wiodących firm doradczych z zakresu HR na rynku. Współorganizatorem spotkania jest firma doradcza Déhora Polska, która od ponad 30 lat działa na rynku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania czasem pracy i organizacji pracy.

Déhora Polska to firma, która cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów, jak i ekspertów z branży HR. Jej specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów HR, które pozwalają na zwiększenie efektywności pracy w organizacji. Firma jest także znana z wysokiej jakości szkoleń, doradztwa i audytów, które pomagają przedsiębiorstwom w realizacji ich celów biznesowych.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji na temat automatyzacji procesów HR oraz poznać najlepsze praktyki związane z tą dziedziną. Omówione zostaną także wyzwania, przed którymi stoi dzisiaj HR, zwłaszcza w czasach kryzysu i szybkich zmian, jakie zachodzą na rynku pracy. Będzie to doskonała okazja, aby wymienić się opiniami i doświadczeniami, jak radzić sobie z trudnościami, jakie napotykają specjaliści HR.

Partnerstwo z firmą Déhora Polska daje uczestnikom spotkania nie tylko możliwość wysłuchania ciekawych prezentacji, ale także poznanie najlepszych praktyk i rozwiązań z zakresu zarządzania czasem pracy i organizacji pracy, które mogą z powodzeniem zostać zastosowane w praktyce. Dzięki takiej współpracy uczestnicy spotkania zyskają nie tylko wartościową wiedzę, ale także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży HR.

Organizatorzy zapewniają przyjazną atmosferę oraz wysoki poziom merytoryczny prezentacji. Spotkanie jest doskonałą okazją dla przedstawicieli działów HR, aby spotkać się, wymienić doświadczenia oraz nawiązać nowe kontakty z innymi specjalistami z branży. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję zdobyć cenną wiedzę na temat automatyzacji procesów HR oraz poznać najlepsze praktyki związane z tą dziedziną, co z pewnością przyczyni się do efektywniejszej pracy w organizacji.

Tym razem, dzięki uprzejmości hotelu Courtyard by Marriott Szczecin City, który stał się drugim partnerem wydarzenia, będziemy mogli spotkać się w nowoczesnej sali konferencyjnej tego właśnie hotelu. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu! 

Szczecińskie Spotkania HR-owe

28.03.2023 r., godz. 17:00

Courtyard by Marriot Szczecin City
Plac Brama Portowa 1
Sala Colosseum (I piętro)

Jak się zapisać? 


Aby zapisać się na wydarzenie, prosimy o wysłanie maila na adres:
konferencja@lsj.pl

W treści prosimy o podanie imion i nazwisk oraz adresu e-mail osób, które deklarują udział w wydarzeniu. 

Do zobaczenia! 

Agenda spotkania - kliknij TUTAJ

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie