Szkolenia

SZCZECIŃSKIE SPOTKANIA HR-OWE - VI. EDYCJA PRZED NAMI!

To już VI. edycja Szczecińskich Spotkań HR-owych – cyklicznego wydarzenia organizowanego przez LSJ HR Group. Tegoroczny temat przewodni to HR 4.0 – przyszłość relacji, benefitów i migracji. Omówione zostaną wyzwania, z którymi mierzy i mierzyć się będzie HR przyszłości - zmiany na migracyjnym rynku pracy i pozyskiwanie na nim odpowiednich kandydatów, budowanie na nowo relacji na linii HRBP - Biznes oraz benefity jutra – jak, czym (i czy w ogóle) można jeszcze zaskoczyć pracowników. Wspólnie spróbujemy też rozwiązać trudną zagadkę podczas panelu dyskusyjnego – Gospodarcza pułapka braku pracowników: Jak się z niej wydostać? Wiedza i inspiracje zdobyte na wydarzeniu z pewnością pozowolą uczestnikom na usprawnienie procesów i wprowadzenie HR-owych rewolucji.

Partnerstwo z In Spe Grupa Marketingowa sprawia, że uczestnicy wydarzenia mają możliwość bezpłatnego wysłuchania branżowych prelekcji, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz usłyszenia o najlepszych praktykach i działaniach na rynku. Szczecińskie Spotkania HR-owe to także unikatowa okazja do nawiązania nowych relacji i networkingu.  

Naszym drugim partnerem jest Radisson Blu Szczecin, dzięki czemu tym razem spotkamy się w tym właśnie hotelu.

 

Data i godzina: 28.09.2023 r., godz. 17:00

Miejsce:

Radisson Blu

Plac Rodła 10, 70-419, Szczecin

Sala Mickiewicz

 

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na wydarzenie, prosimy o wysłanie maila na adres: konferencja@lsj.pl

W treści prosimy o podanie: imion i nazwisk oraz adresu e-mail osób, które deklarują udział w wydarzeniu.
Przypominamy, że udział w tym wydarzeniu jest dla Państwa bezpłatny, ale liczba miejsc jest mocno ograniczona, zatem o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Agenda: TUTAJ

Nasz newsletter tworzymy
z myślą o Tobie