Szczecin - centrum

Programista CNC / CAM

Firma z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów z doświadczeniem w programowaniu maszyn CNC:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pisanie programów CNC środowisko CAM ( praca na modelach ) dla frezarek 3,4 i 5 osi
  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zawierającej oprawki i narzędzia
  • Projektowanie oprzyrządowania i czynny udział w optymalizacji
  • Wsparcie oraz współpraca z operatorami w międzynarodowym środowisku

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub operator maszyn CNC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (techniczny)
  • Podstawy oraz znajomość G code
  • Znajomość programów CAD/ CAM będzie dużym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w centrum Szczecina
  • Stałe godziny pracy I zamiana i tzw. ’ Short Friday’
  • Szkolenia wprowadzające w głównej siedzibie firmy w Dublinie
  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej będącym liderem w branży farmaceutycznej
  • Pracę z najnowszą technologią oraz szerokim zakresem komponentów oraz materiału
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w młodym zespole