Stargard

Koordynator Projektu (Project Manager) w branży budowlanej

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania z obszaru architektury, planowania i budownictwa dla klientów w Europie poszukujemy osoby dedykowanej do pracy z klientami na rynku niemieckim. Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za koordynacje projektów budowlanych i nadzór nad ich realizacją.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie projektami od etapu zamknięcia sprzedaży aż po zakończenie realizacji - projekty realizowane głównie w Niemczech
• Nadzorowanie i koordynowanie działań osób z różnych działów współpracujących w ramach danego przedsięwzięcia - kontrolowanie postępu prac
• Przekazywanie na bieżąco informacji o aktualnych oczekiwanych terminach spływu dokumentacji projektu i kontrolowanie terminowości procesów
• Weryfikowanie pod względem formalnym przygotowanej dokumentacji projektowej
• Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z prowadzeniem projektu
• Aktualizacja zakresu prac i cennika kosztów dodatkowych
• Współpraca z Klientami i zespołem projektowym: handlowym, zaopatrzenia i konstruktorami
• Kontrolowanie płatności Klienta na podstawie informacji z Działu Księgowości
• Przygotowanie aneksów do umowy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny - przynajmniej B2)
• Umiejętność pracy projektowej, zarządzania projektem
• Umiejętność zarządzania, koordynowania, egzekwowania prac
• Umiejętność budowania relacji z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
• Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec (ok 1 tydzień w miesiącu)

oferta:
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie oferującej konkurencyjne rozwiązania, stale zwiększającej portfel klientów
• Atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawe zadania
• Przyjazna atmosfera pracy w firmie średniej wielkości
• szkolenia branżowe, produktowe, miękkie