Lektury

Legalizacja - usługi LSJ dla cudzoziemców

Legalizacja pobytu czy pracy dla cudzoziemców w ramach usług B2C - od dzisiaj (01.08.2023 r.) w LSJ HR Group. Oznacza to, że każda osoba spoza Polski, która potrzebuje wsparcia z wymaganymi do legalnej pracy i pobytu dokumentami - może się do nas zgłosić i otrzymać takie wsparcie. Ta strategiczna ekspansja ma na celu sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu nie tylko firm i organizacji, które poszukują wsparcia w nawigacji przez złożone procedury uzyskiwania wymaganych dokumentów i pozwoleń dla swojej międzynarodowej kadry pracowniczej w Polsce, ale przede wszystkim osób indywidualnych.

W LSJ HR Group zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli płynności i efektywności procesu legalizacji działalności biznesowej dla obcokrajowców. Nasza kompleksowa oferta usług została stworzona w celu uproszczenia procedur biurokratycznych, zapewniając płynny przebieg i pełne zgodność z wszystkimi niezbędnymi przepisami.

Oferujemy pomoc w uzyskiwaniu różnych pozwoleń i dokumentów, takich jak Karty Czasowego Pobytu, Pobyty Stałe, Obywatelstwa, Blue Card, Wizy Poland Business Harbour, Karty Polaka oraz numery PESEL. Nasz doświadczony zespół przeprowadzi cudzoziemców przez zawiłości tych procesów, eliminując potencjalne przeszkody i minimalizując zakłócenia ich działalności zawodowej.

Istotne jest, że nad wszystkimi formalnościami czuwa doświadczony zespół, który w ramach Agencji Pracy Tymczasowej wspierał w legalizacji pobytu i pracy tysiące zatrudnionych przez LSJ pracowników. Tym samym, posiadają nie tylko aktualną wiedzę, ale też niezbędne kwalifikacje oraz porozumiewają się w językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim, co jest niebywałym ułatwieniem dla osób dopiero co przybyłych do naszego kraju. 

W pierwszej kolejności uruchamiamy usługę dla byłych już pracowników zatrudnianych przez LSJ dla innych firm, którzy mogą potrzebować dalszego wsparcia w aktualizacji dokumentów. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie usługi dla osób niezwiązanych z naszą firmą. 

Oczywiście nadal prowadzimy usługę B2B, dzięki której nasi klienci nie muszą martwić się o legalizację dokumentów swoich pracowników i zapewnić sobie ciągłość pracy, a także komfort związany z jej planowaniem. 

Wszelkie szczegóły dotyczące Legalizacji B2B uzyskać można u Menadżerki Działu Kadr, Płac i Legalizacji - Andżeliki Grzeszczyk-Gruszyckiej, natomiast zainteresowanych legalizacją indywidualną zapraszamy do Yulii Jankowskiej, 

Dla Firm:
Andżelika Grzeszczyk-Gruszycka
e-mail: agrzeszczyk@lsj.pl 
tel. +48 789 271 123

Dla Osób indywidualnych: 
Yuliia Jankowska
mail: yjankowska@lsj.pl
tel.: +48 505-477-168

Kateryna Havryliuk
Starszy specjalista ds. administracji i obsługi klienta
tel. +48 505 477 152
mail: khavryliuk@lsj.pl

Tetiana Nawrotek
Specjalista ds. kadr i legalizacji
tel. +48 789 279 737
mail: thoiko@lsj.pl