Łódź

Monter - Serwisant

Dla naszego klienta firmy z branży produkującej myjnie bezdotykowe poszukujemy Montera - Serwisanta.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i modernizacja myjni bezdotykowych,
  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Usuwanie bieżących awarii,
  • Telefoniczne wsparcie klienta.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość układów wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych,
  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi,
  • Zaangażowanie i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do pracy w elastycznym systemie czasu pracy,
  • Dobra organizacja pracy.
  • Obsługa komputera i multimetru.

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w naprawach maszyn czyszczących lub myjni,
  • Doświadczenie w obsłudze gazowych urządzeń cieplnych,
  • Uprawnienia cieplne, gazowe lub elektryczne.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego plus comiesięczne premie uzależnione od ilości montaży,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, narzędzia i elektronarzędzia,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczania grupowego na życie (PZU), opieki medycznej
  • Luxmed),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę wśród najlepszych specjalistów w branży myjniowej.