Gorzów Wielkopolski

Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego klienta firmy z branży rolniczej poszukujemy pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów na powierzonym terenie,
  • bezpośredni kontakt z klientami,
  • wzrost udziału produktów firmy w rynku,
  • aktywna sprzedaż, doradztwo branżowe,
  • współpraca z działem handlowym i marketingu w zakresie tworzenia oferty i materiałów reklamowych.

Wymagania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość branży rolniczej (środki ochrony roślin, nasiona, nawozy, skup zbóż).

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym premia zadaniowa,
  • narzędzia pracy: tablet, telefon, samochód do użytku służbowego,
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe,
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów branżowych.