Szczecin

Koordynator wsparcia Klienta z językiem angielskim

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, specjalizującej się w projektowaniu oraz transporcie niedużych struktur do samodzielnego montażu, poszukujemy nowego członka zespołu z dobrą znajomością języka angielskiego, na stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów anglojęzycznych – email, telefon
  • Realizacja nowych zamówień od Klientów oraz wsparcie w użytkowaniu produktów firm
  • Wsparcie zagranicznych partnerów biznesowych i utrzymywanie długotrwałych relacji
  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów – omawianie warunków współpracy , kontraktu itp.
  • Zdalne szkolenia parterów biznesowych
  • Współpraca w dynamicznie rozwijającym się zespole młodych ludzi

Wymagania:

  • Dobra znajomości języka angielskiego – zarówno w mowie jak i w piśmie, wszystkie Twoje codziennie działania będą prowadzone w języku angielskim
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży
  • Mile widziane osoby samodzielne w działaniu oraz z inicjatywą
  • Komunikatywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • Pracę w nowo rozwijającym się oddziale firmy
  • Ciekawe stanowisko gdzie będziesz miał wpływ na dalszy kierunek i rozwój firmy
  • Dowolną formę zatrudnienia dla pracownika umowę o pracę lub b2b
  • Szkolenia produktowe wdrażające
  • Pracę w zgranym, młodym, ambitnym zespole
  •  Dogodną lokalizację centrum Szczecina
  • Brak struktur korporacyjnych