Szczecin

Analityk finansowy

Dla naszego klienta, jednej z najnowocześniejszych firm rolniczych w naszym województwie, poszukujemy bardzo skrupulatnego i dokładnego pracownika na stanowisko: Analityk Finansowy.

Jesteś spostrzegawczy? Potrafisz wyciągać i formułować wnioski, a do tego praca na Excelu to twoje ulubione zajęcie? Świetnie się składa! Mamy pracę dla Ciebie

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie i analiza bieżących raportów (wyniki działalności i raporty „produkcyjne”)

- analiza odchyleń, spójności i prawidłowości danych oraz ich prezentacja

- przygotowywanie prognoz finansowych

- raportowanie do Zarządu i Właścicieli

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne w kierunku finanse, rachunkowość, kontroling

- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Doświadczenie w analizie danych (nie tylko finansowych, również ogólnie danych)

- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

- Sprawne posługiwanie się Excelem

- Umiejętność wyciągania i formułowania wniosków

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę w stałych godzinach od 8 do 16

- Możliwość awansu zawodowego

- Premię uznaniową

- Ubezpieczenie grupowe

- Szkolenia branżowe i nie tylko

- Dużą samodzielność w działaniu