Łozienica

Inżynier technologii i rozwoju produkcji

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkującej najwyższej jakości pokrycia ścienne, tkaniny i tapety, poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier technologii i rozwoju produkcji.

Masz doświadczenie w pracy jako technolog? Jesteś kreatywny, lubisz pracę na produkcji i chcesz wdrażać nowe produkty?

Świetnie! Sprawdź naszą ofertę pracy i aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie usprawnień technologicznych,
  • Wyszukiwanie, weryfikowanie potencjalnych nowych technologii lub nowych zastosowań istniejących materiałów,
  • Prowadzenie i nadzorowanie testów technologicznych, przygotowywanie raportów i analiza ekonomiczna wyników,
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów z obszaru R&D,
  • Rozwiązywanie aktualnych problemów technologicznych i jakościowych produkowanych produktów, inicjowanie działań korygujących i naprawczych,
  • Wykorzystywanie narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne w celu zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych,
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych nowych wyrobów gotowych oraz istniejących wyrobów,
  • Przygotowywanie dokumentacji systemowej nowych wyrobów gotowych,
  • Nadzór nad procesem produkcji serii próbnych dla nowych wyrobów gotowych,
  • Kontakt z klientem w trakcie procesu produkcji serii próbnych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn oraz z zakresu mechaniki, pneumatyki lub automatyki,
  • Mile widziana znajomość druku roto,
  • Znajomość metodologii i narzędzi Lean w praktyce, w tym bardzo dobra znajomość narzędzi SMED, Process Map, Problem Solving,
  • Język angielski lub język niemiecki w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym,
  • Biegła obsługa komputera, znajomość środowiska Office,
  • Znajomość programów SolidWorks, AutoCAD.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia i studia,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Pakiet benefitów, m.in. bonus świąteczny, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kawę, świeże owoce.