Mierzyn

Młodszy Specjalista ds. księgowo-rozrachunkowych

Dla naszego klienta firmy z branży handlowej, będącej częścią międzynarodowej grupy, która od ponad 20 lat posiada swój oddział dystrybucji na obrzeżach Szczecina, w związku z jej stabilnym rozwojem, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowości i dołączy do jego zgranego zespołu

Jeśli posiadasz doświadczenie w księgowości i sprawozdawczości, poszukujesz nowych wyzwań i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania.

Jakie zadania Cię czekają?

  • Księgowa obsługa wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Księgowanie i rozliczanie wpłat należności od klientów
  • Kontrola rozrachunków i ich bieżące wyjaśnianie z kontrahentami oraz działami wewnątrz spółki
  • Przygotowanie oraz realizacja bieżących zapłat zobowiązań
  • Księgowa obsługa realizowanych płatności
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji środków pieniężnych na rachunkach bankowych i w kasach
  • Kontakt z bankami,
  • Pozostałe prace księgowe

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil ekonomiczny
  • Doświadczenie w obszarze księgowości i sprawozdawczości,
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych
  • Biegła znajomość MS Office - w tym Excel
  • Mile widziana znajomość systemów SAP
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz organizacja pracy na wysokim poziomie
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę i jednozmianowy tryb pracy (8-16)
  • Premie i dodatki
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Chcemy Cię poznać! Wyślij swoje Cv:)