Szczecin

Key Account Manager (Branża cyber security)

Dla naszego klienta, firmy o niemieckich korzeniach,  będącej dystrybutorem najnowocześniejszych rozwiązań z branży "Cyber Security", w związku z jej wejściem na rynek polski, poszukujemy osoby która pomoże jej zbudować sieć kontaktów i partnerów w Polsce. Firma posiada już swoje lokalne biuro, usytuowane w Szczecinie, ma też zespół serwisantów, którzy pracują u obecnych klientów na terenie kraju. Aby rozwinąć biznes i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, firma potrzebuje stabilnego partnera w roli Key Account Managera.

Zakres zadań:

  • sprzedaż nowoczesnego oprogramowania do zabezpieczenia obiektów (zabezpieczenia przeciw pożarowe, systemy kontroli dostępu, systemy alarmowe, systemy video do kontroli bezpieczeństwa, oraz wiele innych)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż produktów firmy
  • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi
  • samodzielne przygotowywanie ofert i prezentacji biznesowych
  • zapewnienie kompleksowej opieki po sprzedażowej dla biznesu
  • monitorowanie i analiza trendów rynkowych
  • raportowanie do centrali w Niemczech, wywiązywanie się z założonych celów sprzedażowych

Praca typowo mobilna, związana z pracą biurową na zasadzie home - office oraz wizytami u klientów w obszarach większych stref biznesowych, gdzie produkty firmy są wykorzystywane.

Zakres wymagań:

  • doświadczenie w pracy w dziedzinie sprzedaży produktów branży security lub pokrewnych
  • wykształcenie techniczne - to wymóg konieczny
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacji
  • niezależność i wysoka pro aktywność w działaniu
  • nastawienie na cele i osiąganie celów biznesowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość to podróżowania po kraju w celu odwiedzania klientów i prowadzenia spotkań sprzedażowych
  • znajomość systemów klasy ERP

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie za osiągane wyniki
  • samochód służbowy i wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • wsparcie centrali na każdym etapie wdrożenia i późniejszej pracy