Szczecin

Quality Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy osoby, która pokieruje obszarem jakości.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie Działem Jakości (produktów i procesów)
  • wdrażanie polityki jakości, inicjatyw mających na celu poprawę pracy
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów i produktów
  • przeprowadzanie audytów kontrolnych
  • analiza problemów jakościowych i wdrażanie usprawnień
  • zarządzanie procesem reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Quality Managera lub podobnym
  • praktyczna znajomość ISO 9001, ISO 14000
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z narzędziami: 8D, FMEA, SPC, QFD, Six Sigma
  • doświadczenie w międzynarodowych organizacjach

Oferujemy:

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • dynamiczną pracę w zespole specjalistów
  • szkolenia w Polsce i za granicą
  • rozszerzony pakiet benefitów
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji