Goleniów

Spawacz MAG 135/136 Goleniowski Park Przemysłowy

Dla naszego klienta, wiodącego na rynku producenta niestandardowych naczep pojazdów modułowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz 135/136. Firma zlokalizowana jest w Łozienicy k. Goleniowa.

Zakres obowiązków

  • spawanie w metodzie MAG 135 oraz 136
  • spawanie konstrukcji naczep specjalistycznych

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze w metodzie MAG 135, 136
  • praktyczna umiejętność spawania praktyczna umiejętność spawania
  • znajomość rysunku technicznego
  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie "na rękę" w przedziale 3200- 4500zł netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00
  • pracę w nowoczesnej hali
  • możliwość rozwijania kompetencji i doskonalenia umiejętności a także zdobycia nowych uprawnień

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania cv lub kontaktu z rekruterem pod numerem: 511 866 775

LSJ HR Group

Szczecin, Al. Niepodległości 22

nr licencji 13331