Goleniów

Laminiarz- pracownik produkcji

Chcesz podjąć zatrudnienie w stabilnej firmie, która na równi z rozwojem stawia na atmosferę między pracownikami?

Nie zwlekaj! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie powierzchni formy przed laminowaniem
  • Przygotowanie materiałów niezbędnych do produkcji zgodnie z dokumentacją
  • Wykonywanie laminowania różnymi metodami
Wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy OD ZARAZ
  • Gotowości do wykonywania pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
Oferujemy

  • Pełnopłatny okres szkoleniowy
  • Jasny system zatrudnienia- trzecia umowa na czas nieokreślony!
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej wyposażonej w wentylatory nowej generacji
  • Realna możliwość podwyżki 2 razy do roku od 1 do 2zł brutto/h
  • Wzrost premii frekwencyjnej z 300 do 500zł brutto/mies wraz ze stażem
  • Pomoc w organizacji transportu
  • Bogaty pakiet dodatków a w nim m.in.:
    -Dofinansowanie posiłków
    -Karta Multisport
    -Szkolenie na patent żeglarski
    -Premie za innowacyjne pomysły