Charzyno

Specjalista ds optymalizacji produkcji

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej  spożywczej, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby, która wesprze dział produkcyjny w zakresie optymalizacji procesów.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Optymalizacja procesów zgodnie z filozofią Lean Manufacturing
  • Identyfikowanie strat w procesach produkcyjnych
  • Wdrażanie narzędzi LEAN oraz ich utrzymanie
  • Szkolenia pracowników z różnych działań w zakresie Lean Manufacturing
  • Realizacja założonych wskaźników redukcji kosztów.
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe najlepiej w obszarze inżynierii produkcji
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość narzędzi LEAN
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Postawa proaktywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów
  • Komunikatywność i zaangażowanie
Oferujemy

Oferta:

  • Możliwość realnego rozwoju i wzrastania w strukturze firmy
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Długoterminowa współpraca w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia
  • Stabilność marki, lidera branży spożywczej