Gorzów Wielkopolski

specjalista ds. sprzedaży samochodów

Dla naszego klienta, autoryzowanego dealera samochodowego, szukamy ambitnych i nastawionych na wyniki, doradców ds. sprzedaży.

Zadania, których możesz się spodziewać:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami, podnoszenie ich zadowolenia
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów
  • prowadzenie kompleksowo procesu sprzedaży (od analizy potrzeb, poprzez prezentacje, oferty, negocjacje aż po sprzedaż)
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki, udział w wydarzeniach promocyjnych, targach
  • raportowanie w systemie CRM

Profil kandydata:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (aktywne pozyskiwanie klientów)
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nienaganna prezencja
  • dyspozycyjność w tygodniu i w wybrane soboty

Oferujemy:

  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe + system premiowy uzależniony od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • rozbudowaną ścieżkę szkoleń sprzedażowych i dotyczących obsługi klienta