Kostrzyn nad Odrą

Kierownik utrzymania ruchu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji spawanych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby która będzie zarządzać działem utrzymania ruchu:

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad funkcjonowaniem podległego działu
  • Kierowanie i organizacja pracy zespołu 20 osób
  • Planowanie bieżących napraw, przeglądów okresowych oraz modernizacji maszyn
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Urzędem Dozoru Technicznego
  • Nadzór nad wykonaniem dokumentacji powykonawczej i inwentaryzacyjnej urządzeń elektrycznych
  • Współpraca z działem BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie raportów
Wymagania

  • Doświadczenia na posobnym stanowisku- preferowana branża stalowa
  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości technologii napraw maszyn i urządzeń
Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nauki i rozwoju języka obcego - kursy językowe
  • Zadbamy również o Twój rozwój poprzez różnorodne szkolenia
  • Będziesz pracować w systemie jednozmianowym
  • Paczki dla dzieci na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dzieci
  • Praca w firmie o bardzo dobrej renomie