Szczecin

Programista C#

Firma zajmującą się szeroko rozumianymi elektronicznymi systemami i instalacjami bezpieczeństwa poszukuje nowego pracownika do swojego zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji pod MS Windows w technologii C# .NET. Jednakże bardzo chętnie spotkamy się z kandydatami zaraz po studiach informatycznych którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji
  • Utrzymywanie i opiekowanie się istniejącymi aplikacjami w firmie
  • Integracja aplikacji z innymi systemami ( również sprzętowymi)
  • Rozwój aplikacji tworzonych na potrzeby Klientów
Wymagania

Niezbędne:

  • Znajomość języka C#
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Znajomość środowiska NET Framework

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk mobilnych
  • Znajomość programowania rozwiązań Web
  • Umiejętność projektowania aplikacji

Oferujemy

  Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności programisty
  • Opieka medyczna LUXMED
  • Rozszerzony pakiet ubezpieczeniowy
  • Realizacja ciekawych projektów przy współpracy z najlepszymi w swojej branży
  • Elastyczne środowisko pracy – brak struktur korporacyjnych
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej umowa o pracę