Szczecin

Inżynier procesu

Firma produkcyjna z branży telekomunikacyjnej ze względu na prężny rozwój poszukuje nowego członka zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku Inżyniera procesu lub pokrewnym. Jednakże niezwykle cenne jest dla nas Twoja osobowość, zaangażowanie oraz ciekawość – kompetencje miękkie. Zapraszamy kandydatów z większym doświadczeniem oraz tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę zawodową.

Zakres obowiązków

  • Analiza procesów produkcyjnych i wdrażanie najlepszych rozwiązań w celu ich optymalizacji
  • Projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszar produkcji
  • Udział przy budowie i testowaniu serii produktów prototypowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie portfolio produktów wdrożonych (proponowanie usprawnień produktowych)
  • Przygotowywanie i aktualizacja instrukcji procesowych
  • Kontrola zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów w obszarze danej linii produkcyjnej
Wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi LEAN nie jest Ci obce
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnią tradycją
  • Dużą elastyczność w podejmowaniu decyzji  i reagowaniu na zmiany
  • Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie i dynamiczne środowisko
  • Pracę w firmie gdzie decyzję są szybko podejmowane – brak struktur korporacyjnych
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikację
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wiele ciekawych projektów – nie robimy cały czas tego samego ?