Kostrzyn nad Odrą

Technik Utrzymania Ruchu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby do Działu Utrzymania Ruchu.

Zakres zadań:

  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Instalacja nowych urządzeń i maszyn
  • Dokonywanie okresowych  przeglądów maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym oraz mechanicznym

Wymagamy od Ciebie:

  • Wiedzy z zakresu elektryki albo mechaniki, pneumatyki przemysłowej (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • Doświadczenia na stanowisku technika, mechanika, elektryka lub pokrewnym
  • Posiadania min. jednego z uprawnień: Energetyczne min. do 1KV; na Podesty Ruchome, na Wózki Widłowe lub/i obsługę suwnic
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  • Możliwości realnego rozwoju, zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń
  • Zdobycie dużej wiedzy z zakresu elektryki i mechaniki przemysłowej u boku grona świetnych specjalistów
  • Długoterminową współpracę z firmą o dobrej renomie rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne również dla dzieci, dofinansowanie do wakacji letnich lub zimowych dla dzieci, premie
  • Szkolenia m.in. możliwość nauki języków obcych i wiele innych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz!

Chcesz wiedzieć więcej? Nie czekaj, APLIKUJ, a odpowiemy na Twoje pytania!