Szczecin

Quality Management Systems Engineer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy inżynierów jakości, którzy dołączą do globalnego zespołu EMEA.

Zadania:

  • organizowanie i przeprowadzanie wewnętrznych audytów z zakresu zarządzania jakością
  • organizowanie i uczestnictwo w zewnętrznych audytach
  • przygotowanie i wdrożenie działań naprawczych ustalonych w wyniku przeprowadzanych audytów
  • stosowanie i wdrażanie narzędzi QMS
  • dążenie do zapewnienie równego poziomu jakości w zakładach produkcyjnych z obszaru EMEA
  • zapewnienie zgodności dokumentacji z normami ISO
  • tworzenie raportów dot. QMS

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość normy ISO 9001, idealnie-certyfikat auditora
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • otwartość na podróże służbowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, programy pracownicze
  • szkolenia krajowe i za granicą
  • pracę w zespole profesjonalistów