Szczecin

specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Znasz język angielski stopniu pozwalającym na swobodną komunikację? Mamy dla Ciebie ofertę pracy biurowej w Centrum Szczecina, do pracy dojedziesz tramwajem lub dotrzesz spacerem!

Zakres obowiązków

Co będzie Twoim zadaniem?
Będziesz odpowiedzialny za kontakt telefoniczny i poprzez chat z klientami, którzy są zainteresowani zakupem dodatkowych produktów z obszaru IT. Spokojnie- kontakt tylko ze strony klienta!

Wymagania

Czego wymagamy na początek?
- bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (poziom min. B2)
- musisz ogarniać komputer - im lepiej ogarniasz, tym ciekawsze projekty przed Tobą
- musisz chcieć! Pracować i uczyć się nowych rzeczy
- powinieneś lubić kontakt z ludźmi, bez tego ani rusz

Oferujemy

Co zyskujesz przyjmując ofertę?
- Przeszkolimy Cię, a za udział w szkoleniu zapłacimy
- Nie wystawimy Cię do wiatru po roku, chyba że się nie sprawdzisz ;)
- Sam zdecydujesz, co będzie Twoim benefitem: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, czy karta żywieniowa
- Raz w miesiącu będziesz miał okazję zaszaleć z zespołem na koszt pracodawcy
- Będziesz pracować w wygodnym miejscu, w doskonałej lokalizacji. Do pracy dotrzesz na nogach, tramwajem/autobusem, rowerem lub własnym autem
- Jeżeli chcesz się przenieść do Szczecina, firma da Ci kasę na start
- Po polsku pogadasz po pracy, a tu wykorzystasz swoją znajomość języków obcych