Szczecin

Dyrektor Magazynu

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby która wesprze proces jej dynamicznego rozwoju.

Zakres Obowiązków:

  • ??Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu (Kierownicy Obszaru, Kierownicy Zmiany, Liderzy, Specjaliści i osoby funkcyjne, a także pośrednio pracownicy magazynowi);
  • Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w magazynie
  • Odpowiedzialność za osiąganie wyznaczonych wskaźników KPI dla magazynu oraz raportowanie wyników pracy;
  • Kreowanie działań służących podnoszeniu produktywności magazynu;
  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek do naszych klientów;
  • Wprowadzanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze gospodarki magazynowej;
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Logistyki i Kierownikami z pozostałych magazynów Grupy , a także z pracownikami działów wspomagających;
  • Odpowiedzialność za zapewnienie ergonomicznej infrastruktury magazynowej;
  • Wdrażanie nowych projektów we współpracy z pozostałymi działami Grupy;
  • Analiza wskaźników wydajnościowych, kosztowych i jakościowych w podległym magazynie;
  • Identyfikowanie wąskich gardeł w procesach i usuwanie potencjalnych barier;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów BHP na magazynie.

Chcemy poznać osoby które posiadają:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w operacyjnym zarządzaniu logistyką, obszarem magazynowania (branża e-commerce mile widziana);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie, informatyka)
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników powyżej 600 osób;
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych i przywódczych, a także umiejętność kreowania pozytywnej atmosfery w miejscu pracy;
  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS;
  • Znajomość pakietu MS Office lub Google Spreadsheets;
  • Biegłą znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego lub rosyjskiego;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku;
  • Nastawienie na dogłębne badanie przyczyn źródłowych problemów i proaktywne szukanie rozwiązań;

Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Pracę w stabilnej branży, firmie o bardzo ugruntowanej pozycji rynkowej niezależnej od obostrzeń
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;
  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, szkolenia, eventy integracyjne
  • Praca w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.