Szczecin

MID Inżynier oprogramowania C#

Dla naszego klienta firmy z branży morskiej poszukujemy MID Inżynierów Oprogramowania C#.

Twoje zadania:

  • Ciągłe podwyższanie jakości i rozwój produktów
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Wdrażanie optymalizacji i usprawnień
  • Analizowanie i poprawianie błędów oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Śledzenie procesu wydawania oprogramowania
  • Czynna współpraca z norweskim zespołem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Dojrzała umiejętność programowania obiektowego w języku C#
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Visual Studio oraz platform .Net i/lub .Net Core
  • Wiedza z zakresu programowania wielowątkowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz branżowej terminologii technicznej
  • Umiejętność efektywnego planowania i realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Umiejętność pracy z dokumentacją
  • Znajomość narzędzi CI oraz środowiska TFS/Azure DevOps - mile widziane
  • Znajomość technologii WPF - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, system kafeteryjny w tym karta sportowa
  • Wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu
  • Zakup akcji Kongsberg Gruppen z 20% rabatem
  • Własny duży parking
  • Dofinansowanie do obiadów