Police

Quality Manager

Dla naszego klienta międzynarodowej Firmy związanej z największą inwestycją przemysłową w województwie zachodniopomorskim, poszukujemy Managera Jakości, który wesprze swoim doświadczeniem jednego z podwykonawców.

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości oraz odpowiedzialność za dokumentację jakościową
  • Zapewnienie jakości, dbanie o kontrole jakości inspekcji oraz testów
  • Tworzenie planu kontroli i testów
  • Przegląd procedur dotyczących spawania rur i konstrukcji stalowych
  • Nadzór nad próbami ciśnieniowymi rurociągów
  • Kontrola różnych elementów stalowych
  • Dbanie o jakość wykonywanej pracy
Wymagania

  • Wykształcenie techniczne z obszaru Kontroli jakości
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży stalowej
  • Certyfikat Spawalnictwa
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość programów do czytania rysunków technicznych i izometrycznych
  • Umiejętność zarządzania personelem
  • Skrupulatność i zaangażowanie
Oferujemy

  • Możliwość ogromnego rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w największym przedsięwzięciu regionu i Polski
  • Współpracę B2B
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie