Szczecin

Front-End Developer / Angular

Dla firmy, która posiada swoją główną siedzibę w Londynie, a prężnie rozbudowuje oddział w Szczecinie w obrębie aplikacji webowych wraz z zespołem z Wielkiej Brytanii, poszukujemy nowego członka zespołu. Szukamy osób z doświadczeniem z zakresu biblioteki Angular bądź podobnych.

Zakres obowiązków

  • Praca z zespołem nad technologiami front-end
  • Komunikacja z zespołem w Szczecinie i UK pisemna
  • Możliwość pracy w zakresie UX i back-end
Wymagania

  • Doświadczenia min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości biblioteki Angular bądź podobnych (React.js, Vue.js)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym na pisemna komunikację
Oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia - umowa o pracę, B2B
  • Możliwość pracy zdalnej z elastycznymi godzinami pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 10. 000 – 15. 000 pln brutto
  • Organizowane wyjazdy szkoleniowe i konferencje – sam wybierasz tematykę szkolenia
  • Zorganizowane wyjazdy do UK dla osób chętnych
  • Elastyczne środowisko pracy – brak struktur korporacyjnych
  • Praca w świetnej atmosferze w młodym zespole który skupia się nad rozwijaniem aplikacji webowych