Lipiany

Ekspert procesu planowania produkcji

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy z branży produkcyjnej ulokowanej w Lipianach w związku z jej dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem poszukujemy osoby na nowo powstałe stanowisko mające na celu usprawnienie procesu planowania i tym samym osiąganie lepszych wyników produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za proces planowania produkcji obejmujący polski i duński odział firmy
  • zarządzanie projektami tworzonymi w celu optymalizacji i rozwoju procesu planowania
  • optymalizacja procesu planowania produkcji - stworzenie przejrzystego, opartego na faktach systemu obrazującego wydajność i zapotrzebowanie - przy wykorzystaniu systemu ERP - Navision
  • optymalizacja systemu planowania i wizualizacji danych produkcyjnych aby byl on przejrzysty i przyjazny
  • zdefiniowanie, przy wsparciu zespołu i zarządu, optymalnych zasad planowania produkcji zapewniających najlepsze wykorzystanie zasobów i zapewnienie dostaw na czas
  • bliska współpraca z zespołami - zakupów, logistyki, produkcji i sprzedaży
  • udział w stworzeniu nowej jakości, nowych kompetencji, nowej międzynarodowej współpracy w obszarze zespołu planistów
  • zapewnienie dobrej jakości Master Daty

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy procesie planowania produkcji
  • Doświadczenie w procesie usprawniania/tworzenia narzędzi do planowania procesu produkcji
  • doświadczenie w pracy przy optymalizacji systemów
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (Navison będzie dużym atutem)
  • Doświadczenie w pracy we współpracy z działem sprzedaży i operacji produkcyjnych będzie dużym atutem
  • analityczność i nastawienie na pracę z danymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość i lekkość poruszania się wśród narzędzi IT
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnieni w bardzo przyjaznej firmie w urokliwej lokalizacji
  • ciekawe stanowisko, powstające w firmie chcącej dążyć do doskonałości
  • możliwość wykorzystania doświadczeń i pozyskanej wiedzy aby zbudować nową jakość
  • dobre warunki pracy, płacy i możliwość rozwoju w strukturze, również międzynarodowej