Szczecin

Global Finance Controller

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w tej chwili szuka specjalisty ds. controllingu finansowego, który dołączy do globalnego zespołu.

Zakres obowiązków

  • praca na samodzielnym stanowisku, wsparcie Globalnych struktur finansowych
  • przeprowadzanie analiz finansowych, prognoz finansowych i inwestycyjnych,  kalkulacji
  • pomoc w przygotowywaniu analiz finansowych w związku z podejmowanymi decyzjami biznesowymi w obszarze produkcji i logistyki
  • usprawnianie procesów raportowania finansowego w różnych jednostkach biznesowych
  • zapewnienie wsparcia w procesach S&OP
  • przekształcania danych finansowych na raporty zarządcze
Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe
  • doświadczenie w obszarze analizy finansowej, prognozowania, budżetowania, kalkulacji, raportowania zarządczego
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w systemie ERP
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie  na samodzielnych stanowisku w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • możliwość szkoleń w Polsce i zagranicą