Police

HSE Coordinator

W związku z  największą inwestycją przemysłową w naszym regionie i Polsce-  budową fabryki w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych Police, poszukujemy specjalistów, którzy będą wspierali podwykonawców głównego inwestora w realizacji prac. W tej chwili szukamy specjalistów ds. BHP doświadczonych w projektach inwestycyjnych i budowlanych.

Zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z głównym wykonawcą i podwykonawcami zaangażowanymi w projekt
  • zarządzanie oceną ryzyka projektu, organizowanie odpowiednich spotkań i warsztatów
  • ciągła aktualizacja planów BHP, prowadzenie odpowiednich badań i statystyk
  • monitorowanie przestrzegania procedur BHP, wdrażanie środków bezpieczeństwa i wdrażanie działań naprawczych
  • sprawdzanie niezbędnych dokumentów i certyfikatów pozwalających na pracę i wykonywanie robót
  • przygotowywanie i zarządzanie dokumentacji związanej z audytami
Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • studia wyższe inżynierskie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w projektach inwestycyjnych
  • bardzo dobra obsługa komputera

Oferujemy

  • pracę przy największym projekcie inwestycyjnym w naszym regionie
  • umowę o współpracy B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • okazja do zdobycia doświadczenia we współpracy z największymi międzynarodowymi korporacjami