Szczecin

Kierownik Utrzymania Ruchu

Serwisy i naprawy maszyn nie są Ci obce? Posiadasz doświadczenie w kierowaniu działem utrzymania ruchu? Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje kompetencje to idealnie trafiłeś!! Dla naszego klienta mięzynarodowej Firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie poszukujemy właśnie Ciebie!!

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych maszyn i urządzeń
  • Planowanie, nadzorowanie napraw bieżących, przeglądów okresowych oraz modernizacji maszyn
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace konserwacyjne i naprawcze
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji technicznej urządzeń elektrycznych
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Urzędem Dozoru Technicznego
  • Współpraca z działem BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesów i technologii napraw maszyn i urządzeń
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania czasem swoim i innych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z bogatym pakietem premii
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych)
  • Szkolenia, programy rozwoju miękkich kompetencji, szkolenia językowe
  • Pikniki rodzinne, wsparcie finansowe udziału w firmowych zawodach sportowych
  • Dobrą, pełną szacunku atmosferę pracy, docenienie zaangażowania każdego pracownika, wsparcie rozwój