Szczecin

kierownik robót sanitarnych

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, będącej podwykonawcą przy budowie fabryki polipropylenu w Policach poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: kierownika robót sanitarnych. To wspaniała okazja dla kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na to stanowisko.

Zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja realizowanych robót
  • przygotowywanie pomiaru postępu robót
  • koordynowanie prac podwykonawców
  • koordynowanie harmonogramów
  • kontrola kosztów
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • sporządzanie raportów projektu
  • prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań
Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego jako kierownik robót
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole
  • gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność
Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontakt B2B na minimum 2 lata
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • doświadczenie w międzynarodowej firmie budowlanej przy pracy w bardzo prestiżowym projekcie