Szczecin

Inżynier elektrotechnik / Electrical Designer

Naszym Klientem jest stabilna, prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z kapitałem międzynarodowym. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy nowego członka zespołu, który posiada min. 2 lata doświadczenia jako inżynier elektrotechnik / Designer i dobrze komunikuje się w języku angielskim. W pierwszej kolejności będziemy rozpatrywać kandydatów z doświadczeniem. Jeśli jeszcze nie posiadasz doświadczenia, to również zachęcamy do aplikowania.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie rozdzielnic elektrycznych 2D oraz 3D
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań elektrycznych
  • Wprowadzenie zmian i ulepszeń w wytwarzanych produktach
  • Przygotowanie i nadzór techniczny wdrożenia nowych rozwiązań elektrycznych na linii produkcyjnej
  • Wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawa jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej elektrycznej
  • Wsparcie techniczne produkcji oraz innych procesów
Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika
  • Znajomość programów CAD: AutoCad, SEE Electrical
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV - mile widziane
Oferujemy

  • Wspierającą i przyjazną atmosfera pracy - ważne jest dla nas w jakich warunkach pracujemy
  • Kultura organizacyjna promująca współpracę i wzajemny szacunek ?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy 7 – 15, 8- 16
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Kursy językowe
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Owocowe wtorki, herbata, kawa i mleko do kawy
  • Bony i paczki świąteczne
  • Komputer i telefon służbowy, także do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego - szkolenia - wdrażające, techniczne, umiejętności „miękkich”