Charzyno

Technical Manager

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej -spożywczej, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby, która będzie zarządzała zagadnieniami technicznymi w obrębie fabryki. Będzie odpowiedzialna za dział  utrzymania ruchu oraz prowadzenie inwestycji.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • ·        Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn
  • ·         Realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu, obiektów i infrastruktury zakładu
  • ·         Ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń, usług technicznych poprzez prowadzenie negocjacji handlowych oraz zatwierdzanie specyfikacji technicznych
  • ·         Zarządzanie zagadnieniami technicznymi w obrębie fabryki
  • ·         Implementacja nowych rozwiązań technicznych w podległych obszarach
  • ·         Rekomendowanie technicznych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze logistyki, produkcji, infrastruktury
  • ·         Prowadzenie projektów inwestycyjnych: tworzenie grup projektowych, uzyskiwanie pozwoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • ·         Odpowiedzialność za wypełnienie wymagań prawnych dotyczących infrastruktury technicznej i operacyjnej, raportów GUS, WIOŚ, WOŚ oraz budowlanych
Wymagania

Oczekiwania:

  • ·         Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 4 lata w firmie produkcyjnej
  • ·         Znajomość i / lub doświadczenie w branży spożywczej – będzie dużym atutem
  • ·         Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • ·         Wykształcenie preferowane wyższe techniczne
Oferujemy

Oferujemy

  • ·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ·         Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • ·         Atrakcyjne wynagrodzenie plus bonus roczny do 10% wynagrodzenia
  • ·         Dofinansowanie do opieki zdrowotnej – pakiet Luxmed, laptop, telefon
  • ·         Szkolenia skrojone dla potrzeb pracownika w tym szkolenia z międzynarodowych standardów
  • ·         Długotrwałą współpracę w międzynarodowym środowisku