Kostrzyn nad Odrą

Pomocnik spawacza

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Kostrzynie n. Odrą, poszukujemy osoby na stanowisko pomocnika spawacza.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie materiału do procesu produkcji i spawania
  • Szlifowanie spawów
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Jesteś odpowiednim Kandydatem, jeśli:

  • Masz doświadczenie w szlifowaniu lub obsłudze elektronarzędzi
  • Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonujesz swoją pracę
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym
  • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

W zamian możesz liczyć na:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
  • Praca najczęściej na dwie zmiany od 6 ? 14 i 14 -22 (od poniedziałku do piątku, mogą zdarzyć się trzy zmiany)
  • Prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Paczki dla dzieci na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dzieci