Szczecin

Executive Assistant

Dla naszego klienta, firmy z branży e-commerce o międzynarodowym zasięgu, która w ostatnim czasie bardzo prężnie się rozwija i planuje dalszą ekspansję, poszukujemy osoby która wesprze codzienną prace Dyrektora Zarządzającego

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w codziennej pracy operacyjnej dyrektora zarządu
  • wsparcie w procesie przygotowania raportów, prezentacji, opracowań
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy ? wymiana informacji, komunikacja
  • organizacja spotkań, podróży, uczestnictwo w zebraniach i naradach
  • tworzenie analiz, zestawień, podsumowanie procesów, liczb ? duże wsparcie w raportowaniu
  • codzienna współpraca, wsparcie i współpraca przy obowiązkach związanych z zarządzaniem oddziałem firmy

Wymagania:

  • ??bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ? przynajmniej 2 lata
  • bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych ? Excel, Power Point
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • znajomość branży logistycznej, doświadczenie czy wykształcenie z tego obszaru będzie dużym atutem
  • inicjatywa, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość i chęć do działania

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Pracę w stabilnej branży, firmie o bardzo ugruntowanej pozycji rynkowej niezależnej od obostrzeń
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;
  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, szkolenia, eventy integracyjne
  • Ciekawą pracę, pełną wyzwań i zwrotów akcji w Aplikuj