Lider działu zaopatrzenia

Dla naszego klienta firmy z branży produkcji elementów stalowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie zaopatrzenia od strony kosztowej i procesowej,
  • Współpraca z dostawcami polskimi i międzynarodowymi (koordynacja dostaw do zakładu produkcyjnego), oraz rozszerzanie portfolio kontrahentów
  • Nadzorowanie terminowości dostawy oraz właściwego poziomu zapasów,
  • Nadzór nad zapewnieniem odpowiednich stanów magazynowych
  • Organizacja pracy działu: zarządzanie zespołem, planowanie zasobów, ustalanie priorytetów,
  • Nadzorowanie jednostkowych kosztów zakupu
  • Udział w pracach dot. planowania/harmonogramowania produkcji wraz z działem operacyjnym w zakresie pełnionych obowiązków

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku lidera/ kierownika działu zaopatrzenia lub logistyki
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu zakupowym, logistycznym
  • Znajomość technik i narzędzi negocjacyjnych ? umowy, kontrakty
  • Zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw wraz z planowaniem zakupów
  • Komunikatywność i nastawienie na budowanie pozytywnej atmosfery i pracy zespołowej, aby osiągnąć zamierzone rezultaty
  • Doświadczenie w audytowaniu dostawców
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO
  • Znajomość systemu ERP/MRP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferta:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z szerokim zakresem kompetencji i możliwością implementacji sprawdzonych dobrych praktyk i rozwiązań,
  • Możliwość tworzenia wizji działu zakupów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w godzinach 7 - 15
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazne środowisko pracy