Szczecin

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Dla naszego klienta firmy z branży produkcji elementów stalowych, poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w dziale zakupów/zaopatrzenia.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zakupy materiałów produkcyjnych ze strategicznej kategorii
  • Zapewnienie dostępności potrzebnych komponentów na czas w odpowiedniej jakości i cenie
  • Codzienna współpraca z dostawcami
  • Planowanie kolejności dostaw,
  • Poszukiwanie nowych dostawców, ofert
  • Monitorowanie zasobów magazynowych
  • Weryfikacja dostaw
  • Negocjacje cen i terminów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze zakupów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami, negocjacji cen i warunków dostaw
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Szybkość i sprawność w działaniu - wielozadaniowość

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę
  • brak nudy :)