Szczecin

Kosztorysant instalacji elektrycznych

Firma budowlana, z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym ,która specjalizuje się w branży elektrycznej, poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisku kosztorysanta:

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i wycen w oparciu o dokumentację, opisy, rysunki i schematy oraz wizję lokalną w branży elektrycznej, elektroenergetycznej i teletechnicznej
  • Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej
  • Weryfikacja kosztorysów pod względem merytorycznym i finansowym
  • Tworzenie ofert dla klientów
  • Kierowanie zapytań i zbieranie ofert od dostawców na potrzeby tworzonych kosztorysów i wycen
  • Kierowanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców
  • Weryfikacja ofert od dostawców pod względem kompletności oraz zgodności parametrów technicznych z dokumentacją przetargową
  • Weryfikacja ofert od podwykonawców pod względem kompletności z zakresem zapytań ofertowych
  • Wyszukiwanie optymalnych rozwiązań poprzez współdziałanie w negocjacjach cen i warunków umów z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami
  • Gromadzenie danych związanych z kosztami
Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrycznej – wymóg konieczny
  • Wykształcenie min. techniczne po kierunku elektrycznym
  • Praktyczna znajomość zasad kosztorysowania oraz programów Norma, AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla pracownika formy umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykl szkoleń miękkich i technicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w realizacji interesujących projektów
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16
  • Samodzielność przy realizacji zleconych zadań